poniedziałek, 20 stycznia 2014

...bo dzieci wchodzą do łóżek dorosłych.......

Czasami czytam wiadomości. Czasami. Bo coraz częściej mam odruch wymiotny.
Ten świat jest pierdolnięty po prostu. A ludzie doszczętnie głupieją ....


Oto co przeczytałam i pewnie każdy to przeczytał.

Ks. Jerzy Bocheński na pytanie, czy dorosły człowiek może powiedzieć, że ma problem, bo dzieci go prowokują, odpowiedział:

"trzeba by porozmawiać z ludźmi, którzy w życiu tego doświadczyli". – (…) mamy i dzieci 10-letnie, trochę starsze i znam przypadki, gdzie ich życie intymne potrzebowało wcześniejszego zaspokojenia. Same dzieci "wchodziły" do łóżek dorosłych, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka...."


Czy to jest normalne? Czy jak syn do mnie wchodzi do łóżka, by się przytulić to jest to zaproszenie do aktu seksualnego? A kiedy córka mówi - daj buziaka, to znaczy, że co?, że ojciec ma się z nią zabawić?!
Takie myślenie czy też ukierunkowanie zachowania dziecka jest po prostu czymś nienormalnym.
Normalny człowiek tak by nie pomyślał, ale ksiądz, a zwłaszcza pedofil, a zwłaszcza ksiądz-pedofil to owszem. Bo dziecko przyszło ....samo przyszło do łóżka, chcąc być spełnionym ....
Boże, gdzie ty jesteś?!!!!!
Tak ma wyglądać miłość?Uważam, że niektórzy księża, właśnie tacy księża powinni trafiać do zakonu. Niech żyją za murami, daleko od społeczeństwa. Daleko od dzieci. Choć większość powinna zdjąć swą czarną sukienkę (chyba jednak nie darmo ją noszą) i stanąć przed sądem, naszym, ziemskim i zgnić w więzieniu.


Duchowni mają jeszcze  autorytet.  I co? I księżulo mówi to na łamach gazety? Usprawiedliwia pedofilstwo? Rozumie to?

Jestem w szoku......

A co na to Kuria? Jak to przeczytałam to wyplułam herbatę.

Łódzka kuria metropolitalna w specjalnym oświadczeniu wydanym w związku ze sprawą poinformowała już w listopadzie, że ks. Bochyński udzielił wywiadu bez zgody przełożonych, czym "złamał normy Konferencji Episkopatu Polski dotyczące występowania duchownych i osób zakonnych oraz przekazywania nauki chrześcijańskiej w audycjach radiowych i telewizyjnych".

Przekazywania nauki chrześcijanśkiej .........złamał zasady przekazywania nauki chrześcijańskiej......Kuria ponadto zamilkła, choć komentarz chyba inaczej powinien wyglądać ..... Przecież te słowa Bocheńskiego to usprawiedliwienie dla pedofili. No przecież ksiądz to rozumie. To te dzieciaki są winne!!!! To one prowokują!!!

Brak słów, a klnąc nie będę.I co dalej czytam?

Sam ks. Bochyński przeprosił za zło wyrządzone Kościołowi.
- Przepraszam za zło wyrządzone Kościołowi moim nieodpowiedzialnym zachowaniem. Proszę o wybaczenie


Kościół przeprosił!!!!! Nieodpowiedzialnym zachowaniem!!! Bo nie dał wywiadu do autoryzacji?! Bo przemówił? Jak widać Kuria ma powody, by wprowadzać duchownym zakaz rozmów z prasą ....A ilu jeszcze księży ma takie zdanie? Co Kościół jeszcze kryje pod tą swoją sutanną?!


Ks. Bocheński nie przeprosił społeczeństwa za swoją głupotę, nie przeprosił dzieci. Przeprosił  tylko Kościół i to pewnie ze strachu co by nie zleciał ze swojego piedestału.- Takie stwierdzenia są charakterystyczne dla pedofilii. Wielokrotnie spotykałem się z podobnym sposobem myślenia podczas procesów sądowych. Jest to próba waloryzowania przemocy seksualnej wobec dzieci, która opiera się na założeniu, że winna jest ofiara, a nie sprawca - mówi prof. Zbigniew Lew Starowicz, seksuolog.Czy ktoś zrobi wreszcie porządek z tymi czarnymi?!!!
Przecież to nie pierwszy raz, kiedy ksiądz tłumaczy pedofilii....

linki do artykułów


http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wicemarszalek-sejmu-ksiadz-bochynski-powinien-byc-przesluchany/997sq

http://www.tvn24.pl/lodz,69/ks-bochynski-nie-pojawia-sie-na-plebanii-piotrkowianie-po-wywiadzie-w-szoku,369547.html
13 komentarzy:

 1. No cóż. Od wieków sukienkowi to grabieżcy, gwałciciele i mordercy. Od wieków są bezkarni. I obawiam się, że z tym fantem nic się nie da zrobić, dopóki dzierżą w rękach sporą kasę, Choć może gdyby odciął ich od koryta, które sami ludzie grzecznie zapełniają, to kto wie?
  Amor

  OdpowiedzUsuń
 2. Najgorsze, że tacy ludzie spieprzą wszystko dobre co zrobią inni...

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak to słucham i czytam, to normalnie skóra cierpnie. Aż nie chce się tego komentować, bo to chore.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wybacz.
  bez komentarza.
  Bo to co opisałaś nie jest normalne

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieci same wchodzą do łóżek, kobiety same proszą się o gwałt, rodzice katują dzieci, pewnie też się same o to proszą... Winni się tłumaczą, ofiary nie potrafią się bronić. Serio czasami mam chęć wziąć bejsbola i ukarać kogo trzeba. I tak napier... po łbach, bo oni to na pewno się o to proszą

  OdpowiedzUsuń
 6. Dopiero od Ciebie dowiedziałam się, co na temat pedofilii sądzi Ks. Jerzy Bocheński. Nigdzie nie czytałam Jego wypowiedzi. Jestem oburzona tym, co przeczytałam w Twoim wpisie i na usta cisnął mi się same nieprzyjemne słowa, może lepiej ich nie ujawnię.

  zagubiona

  OdpowiedzUsuń
 7. Co oni k.....a mają z tymi dziećmi? Noż kurde czy nie lepiej iść do agencji towarzyskiej zapłacić, żeby prostytutka obsłużyła go tak jak sobie życzy? No za cholerę tego nie kumam.
  .... a swoją drogą to jeszcze na poparcie swojej chorej tezy powinien dobrać się do jakiegoś dzieciaka i jeszcze oskarżyć rodziców o złe wychowanie pacholęcia. Może wówczas się ludzie obudzą i wreszcie rozpędzą tą hołotę nierobów na cztery wiatry!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Czytałam o tym i też byłam oburzona. Najpierw abp. Michalik chrzanił coś o tym, że to samotne matki są winne, że dzieci same pchają się do łóżek dorosłych, teraz ten księżulo uderza w te same dzwony. Jak widać ryba psuje się od głowy...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja się cieszę, że już nie mogą palić na stosach. Za feminizm. I za gender... i za teorię Darwina... oj płonęłabym... każde dziecię, które uwiodło księdza płonęłoby również - jako szatański pomiot

  OdpowiedzUsuń
 10. Całe szczęście, że młodzi ludzie myślą już całkiem inaczej o kościele i księżach. Gdy wymrze mocherowy beret to KK w Polsce umrze śmiercią naturalną. I całe szczęście.

  OdpowiedzUsuń
 11. A teraz sobie wyobrażacie co się działo w przeszłości, kiedy kler miał większy autorytet i władzę?!

  Skóra cierpnie po prostu.......


  OdpowiedzUsuń
 12. Hm... a czy w starym testamencie te żony Abrahamów, czy innych nie miały po 12 lat? Może to tradycja taka?

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja już bym nawet przekłnęła darmowe analne vibratory dla dnich, byle się w koncu odpierdolili od tych dzieci.

  OdpowiedzUsuń